478151

پیامی از کتاب شازده کوچولو
علت اساسی جذابیت این کتاب چیست؟ آیا پیام‌های فلسفی این کتاب باعث جذابیت شده است؟ پس چرا آثار فیلسوفان تیراژ پایین‌تری دارند؟
 ١٠:٠٦ - شنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر
96012610387

درمان مصدومین گرمازده
شنبه يكم مرداد 1367 دو روز بود عراق مجدداً به خرمشهر حمله كرده بود روز بسيار گرمي بود. سردار زاهدي و آقاي عساکره ساعت یازده شب جمعه به بيمارستان امام حسين (ع) آمدند.
 ٠٩:٤٤ - شنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر
306905

بررسی مشکلات جانبازان دفاع مقدس
جنگ افزارهای دوران جنگ تحمیلی و دفاع مقدس اوایل کلاسیک بودند. تیرها مستقیماً از دهانه انواع لوله تفنگ، تانگ، توپها بیرون می آمدند. ترکش ها در اثر انفجار گلوله های توپ، صد و شش، انواع خمپاره ها و موشکها ایجاد می شدند.
 ١٧:٢٨ - يکشنبه ٣١ مرداد ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر
خبرگزاری مجلس شورای اسلامی،خانه ملت:
برگزارکنندگان انتخابات به مر قانون عمل کنند/ قدردانی از نگاه رهبری به برجام
نمایندگان با اشاره به دیدار امروز مقام معظم رهبری تاکید کردند که انتخابات باید بر اساس قانون برگزار شود تا شاهد حضور پر شور مردم در پای صندوق های رای باشیم. همچنین وکلای مردم از برجام به عنوان حادثه بزرگ یاد کردند اما از سوی دیگر تاکید داشتند باید همواره اقدامات طرف مقابل را رصد کرد تا به تعهدات خود پایبند باشند.
 ١٧:٢٩ - چهارشنبه ٣٠ دی ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر
292419
خبرگزاری مجلس شورای اسلامی،خانه ملت:
تلاش نافرجام دلواپسان برجام/ وقتی تیر دایه های مهر بان تر از مادر به سنگ می خورد
نمایندگان مجلس با اشاره به نتیجه رسیدن پرونده برجام٬ تأکید کردند که در این میان دلواپسان به اهداف خود مبنی بر توقف برجام دست نیافته و تحقق این مسئله در سایه دفاع هنرمندانه، زیبا و مقتدرانه رهبر معظم انقلاب از برجام بوده است.
 ١٠:٣٥ - چهارشنبه ٣٠ دی ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>