چاپ        ارسال به دوست

خبرگزاری فارس :

تحصیل بیش از یک‌هزار دانشجو در دانشگاه دولتی شهرضا

نماینده مردم شهرضا در مجلس گفت: تأسیس دانشگاه دولتی، جزء آرزوهای شهرمان بود و امروز شاهد دانشگاه دولتی و تحصیل بیش از یک‌هزار دانشجو در رشته­‌های مختلف آن هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرضا، عوض حیدرپور عصر امروز در شورای اداری شهرضا با بیان این­که با برجام سدی که قرار بود جلوی کشور باشد برداشته ­شد، گفت: کار به جایی می‌­رسید که احتمال جنگ بود که با رهنمودهای مقام معظم رهبری و ایستادگی مردم برجام به فرجام رسید.

وی با اشاره به ارائه گزارش برنامه 5 ساله توسعه و برنامه بودجه سال 95 به صحن علنی مجلس پیش از پایان کار مجلس، اظهار کرد: تمام تلاش‌ها در جمع­‌بندی برنامه بودجه است تا قبل از پایان سال به نتیجه برسد.

نماینده مردم شهرضا در مجلس افزود: تأسیس دانشگاه دولتی، جزء آرزوهای شهرمان بود و امروز شاهد دانشگاه دولتی و تحصیل بیش از یک‌هزار دانشجو در رشته­‌های مختلف آن هستیم.

حیدرپور با اشاره به 4 خطه شدن جاده­‌های شهرضا - دهاقان و دهاقان - بروجن، تصریح­ کرد: جز اولین شهرستان­‌هایی بودیم که به طور کامل گازرسانی در آن صورت گرفت و به شهرستان­‌های سبز پیوستیم.

وی با اشاره به روند تکمیل فاضلاب شهرضا، خاطر نشان­ کرد: به آب و فاضلاب روستایی توجه ویژه­‌ای کرده و ماده 180 را در سال‌های گذشته برای این­ کار اختصاص داده شد؛ امسال نیز این ماده در 6 بانده ­­کردن جاده اصفهان به شهرضا استفاده ­شد.

نماینده مردم شهرضا در مجلس با اشاره به اقدامات انجام­ شده در زمینه بهداشت و درمان، گفت: پیگیری بودجه بال دوم بیمارستان امیرالمومنین و دو آمبولانس برای شهرستان از جمله اقدامات اخیر در زمینه بهداشت و درمان است.

حیدرپور با بیان این­که اوج هم­دلی و هم ­زبانی را با دولت و نمایندگان دولت داشتیم، تصریح کرد: در طول این سال­‌ها به جز دوره‌ای که شاهد فساد بودیم، با همه مسئولین منطقه هم‌دلی و هم­زبانی داشته‌ایم 


١٩:٣٧ - شنبه ٣ بهمن ١٣٩٤    /    شماره : ١٤٢٨    /    تعداد نمایش : ٨٥٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: