يادی از شهدای منا
بسم‌الله الرحمن الرحيم
يادی از شهدای منا
به كندی و آرام آرام دوماه سخت بر بازماندگان شاهدان منی و از عید قربان 1437 گذشت. اندوه فرزندانی كه پدر از دست دادند و مادران، پدران، خواهران و برادرانی كه عزیزشان در عید قربان امسال قربانی شدند حالا شكل دردآوری به خود گرفته است.
 ١٥:١١ - چهارشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر
دکتر عوض حیدرپور
دکتر عوض حیدرپور
بسم الله الرحمن الرحيم
آرزوي هر مسلماني است كه در مقطعي از عمر خود يك دهه اول ذي الحجه اي را در مكه باشد و عصر روز نهم آنرا در عرفه وقوف كند و با معبود راز و نياز نمايد .
 ١٨:٥٥ - دوشنبه ٦ مهر ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر
1393-03-31

تكليف بزرگ
چه شد كه با يك حركت برق آسا اين طور كه گفته شده و هست داعش توانست به نيمه شمالي عراق هجوم ببرد و در بخش هايي از آنجا مستقر شود! و برخورد با آن ها چگونه و به چه صورتي بايد انجام پذيرد! در چاره جويي دنيا چه بايد بكند؟
 ١٠:٠٩ - شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر

سيد حسن قمشه اي چگونه مدرس شد؟
حضرت امام خمینی رحمه الله از آیة الله مدرس به عنوان نماینده ممتاز و اسوه فضیلت و کمال و تدبیر و سیاست و دیانت یاد کرده و فرمودند: "اینک که مدرس با سربلندی از بین ما رفت، برماست که ابعاد روحی و بینش سیاسی و اعتقادی او را هرچه بهتر بشناسیم; زیرا که او زنده است و الگوی تمامی مبارزان است". ذيلا به بعضي از صفات او مي پردازيم.
 ١٠:٥٨ - پنج شنبه ١٥ فروردين ١٣٩٢ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر

چرا مجلس روزهاي دوشنبه جلسه علني ندارد؟
محمدعلی شاه قاجار (۱ تیر ۱۲۵۱ تبریز – ۱۶ فروردین ۱۳۰۴ بندر ساوونا ایتالیا) ششمین پادشاه از دودمان قاجار در ایران بود و در ۱۲۸۵ هجری خورشیدی به حکومت رسید. او فرزند مظفرالدین شاه قاجار بود. مخالفت او با مشروطه بود که پدرش پیش از مرگ آن را پذیرفته بود. این رویداد که بدان استبداد صغیر می‌گویند به خونریزی بسیاری انجامید و سرانجام محمدعلی شاه هم تاج و تخت خود را بر سر این خودکامگی اش باخت. او پس از به توپ بستن مجلس با فشارهای داخلی و خارجی مجبور به ترک ایران شد. پس از وی پسرش احمد شاه در سنین کودکی به عنوان شاه انتخاب شد.
 ١٠:٢٣ - پنج شنبه ١٥ فروردين ١٣٩٢ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر

2 صفحه بعدی >>