چاپ        ارسال به دوست

296703
خبرگزاری مجلس شورای اسلامی، خانه ملت:

مطالبات مقام معظم رهبری در خصوص تبادل اورانیوم و کیک زرد رعایت شد/ انتقاد از برخی اظهار نظرهای مغرضانه

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مطالبات مقام معظم رهبری در خصوص تبادل اورانیوم و کیک زرد رعایت شد، گفت:برخی از برخی اظهار نظرهای مغرضانه در خصوص اجرای برجام از سر دلسوزی نیست.

عوض حیدرپور شهرضائی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص مبادله اورانیوم با کیک زرد بر اساس برجام، اظهار داشت: برای مبادله اورانیوم غنی سازی شده با کیک زرد تمام و یا حتی بیشتر از خواسته‌ای که مقام معظم رهبری عنوان کرده بودند، رعایت شد.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به این دلیل می توان گفت که بیش از خواسته های مقام معظم رهبری شرایط رعایت شده است که پیش از اینکه اورانیوم غنی سازی شده خود را تحویل بدهیم، تمام و کمال کیک زرد را از روس ها تحویل گرفیتم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران بعد از تحویل کیک زرد، اورانیم غنی سازی شده را به خارج از کشور ارسال کرد، ادامه داد: بنظر می رسد، اظهار نظر برخی از افراد در این خصوص مغرضانه است و از سر دلسوزی نیست.

حیدرپور شهرضائی گفت: اتفاقی که در تبادل کیک زرد و اورانیوم غنی سازی شده افتاد، بیشتر از مطالبه به حق مقام معظم رهبری بوده است.

وی افزود: نمایندگان مجلس نیز براساس برجام، مطالبه مقام معظم رهبری را دنبال می کردند./

پایان پیام 


٠٨:٣٧ - سه شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٥    /    شماره : ١٤٩٣    /    تعداد نمایش : ١٧٩٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: